Gdy zewnętrzny dysk twardy przestaje działać powodów może być kilka. Nasze laboratorium odzyskiwania danych zawsze jest do Państwa dyspozycji i służy darmowym sprawdzeniem i poradą.

Wiele dysków zewnętrznych trafia w nasze ręce z typowymi uszkodzeniami jak wyrwane gniazdo USB, uszkodzony przewód łączący dysk z komputerem i takie zlecenia w dużej części udaje się zrealizować praktycznie od ręki przez wymianę obudowy dysku za kilkadziesiąt złotych.

Dość sporą grupę zleceń na naprawę i odzyskiwanie danych z dysków zewnętrznych mamy związaną z uszkodzeniami mechanicznymi w wyniku upadku lub uderzenia. Ze względu na popularność sprzedaży przodują tu dyski WD, Seagate, ADTA, Toshiba czy Samsung. Takie zlecenia wymagają już profesjonalnych narzędzi i więcej czasu a co za tym idzie koszty również są większe.

Ciągle rosnącą grupą są również zlecenia po samodzielnych próbach odzyskiwania danych lub naprawy dysku, które wielokrotnie z prostej usterki robią zlecenie za kilka tysięcy złotych o ile dane w ogóle daje się odzyskać.

Odzyskiwanie danych Warszawa

Jeśli mają Państwo problem z dyskiem przenośnym, a dane są ważne, nasze laboratorium zaprasza na bezpłatne sprawdzenie. Wiele zleceń udaje się za kilkadziesiąt złotych zrealizować niemal od ręki. Korzystając z profesjonalnych usług mają Państwo przynajmniej pewność, że wykonane czynności będą dobrane adekwatnie do zakresu uszkodzeń.