Centrum Odzyskiwania Danych to profesjonalne laboratorium. Każde zlecenie rozpoczynamy od bezpłatnej analizy uszkodzonego dysku, serwera NAS, macierzy RAID lub innego nośnika. Ponieważ nasze laboratorium ma wiele stanowisk wszystkie analizy i wyceny robimy ekspresowo. To za co klienci płacą w innych laboratoriach, u nas jest standardem.

Niezależnie od decyzji klienta oraz rodzaju nośnika każda wycena w Centrum Odzyskiwania Danych jest darmowa. Wyjątkiem czasem są urządzenia po samodzielnych lub nieprofesjonalnych próbach odzyskania danych, ale zawsze informujemy o tym przed podjęciem działań.

Profesjonalna analiza oraz wycena, pozwala na szybkie zorientowania się w sytuacji oraz na podjęcie decyzji o odzyskiwaniu w oparciu o przedstawione informacje. W naszym laboratorium nie trzeba się umawiać, czekać w sztucznej kolejce na analizę lub rozpoczęcie procesu odzysku danych. U nas każdym zleceniem zajmujemy się na bieżąco, bez dodatkowych opłat

Centrum Odzyskiwania Danych to:

  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Profesjonalne wyposażenie 10 stanowisk w system PC3000
  • Kolejne 10 stanowisk wspomagających proces odzyskiwania i analizy odzyskanych danych
  • Najnowsze oprogramowanie do odzyskiwania
  • Własne prace badawcze nad nowymi dyskami

Profesjonalne usługi:

Najważniejszym czynnikiem decydującym o tym czy dane będą odzyskane czy nie, jest doświadczenie oraz zaplecze firmy. W wielu przypadkach jest tylko jedno podejście do odzyskania danych, a błędy na początku, które często są popełniane przez małe serwisy komputerowe, wielokrotnie dyskwalifikują możliwość zrobienia czegokolwiek.

Firmy profesjonalnie zajmujące się odzyskiwaniem danych zawsze rozpoczynają zlecenia od prób na dyskach do tego przeznaczonych. Jeśli jakiś dysk nie jest znany lub usterka pojawia się pierwszy raz prace na dyskach z własnych zasobów pozwalają na bezpieczne zrozumienie sytuacji. Dodatkowo proces odzyskiwania danych wymaga wiedzy z wielu dziedzin jak informatyka, elektronika, mechatronika czy programowanie. Nie da się profesjonalnie świadczyć usług bez połączenia tych wszystkich czynników.

Nasza praca to ciągłe doskonalenie umiejętności, szkolenia, badania oraz gonienie za nowymi rozwiązaniami. Tego nie zapewni żaden znajomy informatyk, czy mały serwis.