Ponad 20 lat na rynku

JCentrum odzyskiwana danych to dział firmy Megaserwis S.C. zajmujący się badaniaminosników danych oraz ich naprawą i odzyskiwaniem danych. Od ponad 20 lat zbieramy doświadczenie, które pozwala nam oferować usługi na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy wiele stanowisk pracy i jesteśmy w stanie obsługiwac dziesiątki zleceń w jednym czasie. Nawet największe macierze RAID nie stanową dla nas problemu.

  • Wycena za darmo
  • Płatność za efekt
  • Krótkie terminy
  • Konkurencyjne ceny

NASZA SKUTECZNOŚĆ

Dyski twarde, przenośne i zewnętrzne

97%

Dyski SSD M.2, SATA, mSAT

93%

Dyski SSD PCIE NVME

91%

Serwery NAS

99%

Macierze RAID

99%

Pendrive i karty pamięci

92%

Dlaczego my?

Ponieważ od ponad 20 lat odzyskujemy dane z różnych nośników. Posiadamy własne laboratorium z wieloma stanowiskami do odzyskiwania danych z dysków twardych, dysków SSD, kart pamięci, pendrive oraz macierzy RAID. U nas na wycenę nie będziesz czekał kilku dni. Przyjdź i przekonaj się sam wystarczy od 10 do 30 minut aby ustalić co się dzieje z twoim uszkodzonym nośnikiem i oszacować cenę odzyskania danych. U nas nie czekasz w wymyślonej kolejce – każdym zleceniem zajmujemy się na bieżąco. Nie wymyślamy dodatkowych opłat za ekspresowe sprawdzenie dysku. Wiemy, że jeśli decydujesz się na odzyskiwanie danych to są one potrzebne, a my zrobimy wszystko aby były jak najszybciej w rozsądnej cenie.

Doświadczenie

Profesjonalizm

Darmowa wycena

Płatność za efekt

Nasza misja

Dostarczanie usług na najwyższym poziomie, w jak najkrótszym czasie przy zachowaniu poufności i bezpieczeństwa danych naszych klientów.