Adata to stosunkowo młoda firma, ba założona zaledwie w 2001r, ale dzięki determinacji i wysokiej jakości stała się prawdziwą konkurencją dla liderów rynku nośników danych.

Początkowo Adata zajmowała się rebrandingiem dysków Seagate, WD, HGST i Toshiby i sprzedawała je w obudowach USB jako dyski zewnętrzne. Z czasem wprowadzono do oferty Pendrive, karty pamięci no i oczywiście dyski SSD. Adata na rynku dysków SSD jest cenionym producentem i prowadza na rynek nowe rozwiązania konkurując z największymi.

Firma Adata oferuje swoje produkty na szeroki rynek konsumencki. Dyski SSD są często brane na pierwszy montaż w laptopach, a dzięki przystępnym cenom, są również wybierane przez klientów jako dyski na wymianę.

Dzięki determinacji, wysokiej jakości i globalnej dostępności produktów Adata jest obecnie jednym z największych dostawców nośników danych.

Adata – Odzyskiwanie danych

Utrata danych może przydarzyć się każdemu. Nie ma na rynku nośników, które są w 100% bezpieczne. Mimo małej awaryjności dotyczy to również dysków przenośnych, kart pamięci, pendrive i dysków SSD ADATA.

Nasze laboratorium jest w stanie rozwiązać ponad 96% problemów z jakimi przychodzą do nas użytkownicy nośników firmy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do naprawy dysków i  odzyskiwania danych z dysków SSD. Pełną listę obsługiwanych modeli znajdą Państwo w naszej ofercie na odzyskiwanie danych z SSD, a tu można przeczytać o przykładowym zleceniu z dysku SSD m.2 Adata na kontrolerze SANDFORCE.

Nasz serwis ma również bardzo doświadczonych techników, którzy są w stanie naprawić dyski z uszkodzonymi elektronikami.

Jako, że produkty firmy ADATA to głównie urządzenia przenośne, trafiają one do naszego laboratorium z wieloma uszkodzeniami mechanicznymi jak:

  • Wyłamane gniazda USB z dysków przenośnych i pendrive
  • Pęknięte karty pamięci
  • Dyski po upadku lub wstrząsach

Jesteśmy przygotowani na takie zlecenia i posiadamy duże doświadczenie w ich usuwaniu i odzyskiwaniu danych.

Jeśli mają Państwo problem z dyskiem twardym lub SSD, kartą pamięci lub pendrive zapraszamy do naszego laboratorium w Warszawie na bezpłatną wycenę. Obsługujemy również zlecenia wysyłkowe z całej Polski.