Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z kart pamięci

Masz problem z danymi? Chcesz szybko i za darmo dowiedzieć się jakie będą koszty odzyskiwania danych? Zapraszamy do naszego laboratorium na bezpłatną analizę.

Bezpłatna wycena

Własne laboratorium

Konkurencyjne ceny

Odzyskiwnaie danych z kart pamęci

Odzyskiwanie danych z kart pamięci

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych kart

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi odzyskiwania danych z uszkodzonych kart pamięci. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie oraz programatory do sczytywania pamięci NAND

Odzyskiwanie danych z kart pameci po sformatowaniu

Wielokrotnie przez nieuwagę dochodzi do usunięcia zdjęć i filmów z kart pamięci aparatów czy kamer. U nas znajdą Państwo pomoc w odzyskaniu danych utraconych w wyniku skasowania lub formatu.

Odzyskiwanie danych z karty pamięci.

Kilka słów o kartach pamięci

Karty pamięci towarzyszą nam wszędzie. Kamery, aparaty, telefony, tablety itp. Zdecydowana większość urządzeń elektronicznych jest wyposażona w gniazdo karty pamięci. Umożliwia to mobilne przenoszenie danych między urządzeniami.

Budowa karty pamięci

Karta pamięci ma prostą konstrukcję. Składa się z mikrokontrolera, który  steruje zapisem i odczytem danych z pamięci NAND oraz gniazda, które wpinamy do czytnika.

Różne przypadki

Niestety ta prosta konstrukcja nie gwarantuje bezawaryjnej pracy. Przyprawia to o poważny ból głowy fotografów, dziennikarzy, likwidatorów szkód itd. Przykładów jest bardzo dużo ale ogólnie rzecz biorąc są to  wszystkie osoby, które gromadzą i zapisują swoje dane na takich pamięciach.

karta pamięci w środku

odzyskiwanie danych z kart pamięci

Procedura odzyskiwania danych z kart pamięci

W przypadku awarii karty pamięci programy z internetu nie wystarczają. Potrzebna jest specjalna lutownica oraz programator do odczytu pamięci NAND.  Trzeba precyzyjnie wylutować układ pamięci nie przegrzewając go. Specjalny programator pozwala sczytać dane bezpośrednio z kości pamęci. Kolejny etap to szczegółowa analiza i na podstawie specyfikacji technicznej konkretnego mikrokontrolera odszyfrowanie danych.
To właśnie specjalistyczny sprzęt i potrzebna wiedza sprawia, że koszt odzyskania danych z karty pamięci może być zaskakujący.

W naszym laboratorium odzyskujemy dane z kart SD, CF, MMC, MS i innych takich producentów jak Kingston, Samsung, Transcend, PQI, Goodram, Sony, Sandisk, Toshiba, PNY  i wszystkich nie markowych.

Odzyskiwanie danych z kart pamięci wszystkich producentów.

 

Chcesz nas jeszcze o coś zapytać