Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z maciery RAID

RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10, RAID 01, RAID 50, RAID 6 i inne odmiany. Zapewniamy odzyskiwanie danych ze wszystkich macierzy RAID

Własne laboratorium

Bezpłatna wycena odzyskiwania

Konkurencyjne ceny

Odzyskiwnaie danych

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 10, RAID 50, RAID 5E, RAID 6 ....

W naszej ofercie znajdą Państwo ofertę odzyskiwania danych również z innych macierzy RAID. Są one modyfikacją macierzy RAID 0, RAID 5 i RAID 1 i występują dość rzadko, ale również ulegają awariom. Dane na macierzach są przeważnie bardzo cenne ze względu na ich ilość oraz okres gromadzenia.

W przypadku awarii zapraszamy na bezpłatną wycenę.

Odzyskiwanie danych z macierzy serwerów i serwerów NAS

Odzyskujemy dane ze wszystkich macierzy RAID z serwerów HP, DELL, IBM i wielu innych. Odzyskujemy również dane z serwerów NAS QNAP, SYNOLOGY, SEAGATE, WD, D-LINK, LACIE, i innych. Wycena w Centrum Odzyskiwania Danych jest zawsze za darmo. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0

Raid 0 jest rodzajem macierzy w której 2 lub więcej dysków połączone są równolegle. Pliki dzielone są na części i w tym samym czasie zapisywane na wszystkich dyskach w jednym momencie. Raid 0 zwiększa prędkość zapisu i odczytu ale jednocześnie nawet awaria jednego dysku prowadzi do utraty danych. Do odzyskiwania danych z macierzy RAID 0 potrzebne są wszystkie dyski. Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0 jest procesem, pozwalającym na odtworzenie struktury plików i katalogów pod warunkiem zabezpieczenia wszystkich dysków.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 1

Raid 1 to swojego rodzaju kopia 1:1 wykonywana niemal w czasie rzeczywistym. Niestety jego niezawodność jest przereklamowana. Wielokrotnie w nasze ręce trafiają macierze RAID 1, w których wszystkie dyski są uszkodzone. Jest to związane z tym, że wszystkie dyski pracują razem i równomiernie się zużywają. Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 1 jest czasem bardziej wymagającym procesem niż z innych konfiguracji RAID.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5

Raid 5 to zdecydowanie najbezpieczniejsza forma macierzy RAID. Niestety podobnie jak w macierzach RAID 1 ta forma również obarczona jest pewnym ryzykiem utraty danych. Dyski pracujące w macierzach RAID 5 zużywają się równomiernie i często wszystkie ulegają awarii w tym samym czasie. Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5 wymaga odtworzenia danych z dysków oraz rekonstrukcji macierzy.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID , Warszawa, Ul. Opaczewska 43/8

Chcesz nas jeszcze o coś zapytać